Facebook

Susreti se održavaju zadnji ponedjeljak u mjesecu u 16.00 sati.

Dana 26. 2. 2018 u hrvatskom centru se je održao redoviti susret starijih osoba naše župe. Iako je vrijeme bilo hladno opet su mnogi došli na to divno druženje. Ovog puta su na druženju razmišljali na temi: „Psovka i ogovaranje“, koju je pripremio fra Ivan Čikara.
U ovo vrijeme korizme dok svi donosimo različite odluke u vidu pokore, prije nego išta učinimo, potrebno je promisliti o našim riječima. Riječi su kao dinamit koji držimo u svojoj ruci, ako ih uputimo na nekoga iz zle namjere, u vidu da nekoga povrijedimo, one mogu biti jako razorne i smrtonosne.


Stoga je potrebno promišljati o svojim negativnim riječima, kako bi ih sebi što bolje podsvijestili sa svim njihovim posljedicama. I u skladu s ovim vremenom odreći ih se na svoje dobro i dobro drugih, ne privremeno, nego trajno dobro!

Pretraživanje

Idi na vrh