Facebook

Susreti se održavaju zadnji ponedjeljak u mjesecu u 16.00 sati.

U ponedjeljak 11. veljače 2013. godine u prostorijama Hrvatskog centra održana je proslava Karnevala za starije članove naše misije.

Uz prigodni zabavni program koji su osmislili naši vrijedni domaćini Super Mario- koji je imao problema s WC, te gost iz dalekog Marakesha, dobro smo se zabavljali. Tako nas je u program uvela Škovacijerova žena, pričom o svojem životu na otoku Komiži, potom uz viceve, dobrog nam fratra i slučajne prolaznice, skečom kod liječnika, a vrhunac je bio odabir koga poslati na dodjelu oskara u Ameriku. Imali smo dva para glumaca, koji su spremali skečeve, recitacije, monologe, pantomime. I odlučili smo poslati oba para u slučaju da se jedan zagubi putom.

Poslije programa, druženje je nastavljeno uz muziku i ples, našeg harmonikaša Mime.

Atmosferu ćemo vam pokazati fotogalerijom, ali doživljaje ne mogu ni slike opisati, pa vas pozivamo da nam se pridružite u našim redovnim susretima zadnjeg ponedjeljka u mjesecu.

Pretraživanje

Idi na vrh