Facebook

Susreti se održavaju zadnji ponedjeljak u mjesecu u 16.00 sati.

Hrvatska katolička župa Frankfurt am Main i Caritasverband Frankfurt e. V. organiziraju izložbu različitih djela naših starijih migranata. Slike i predmeti, koji su izloženi, pružaju nam uvid s koliko energije, oduševljenosti i žvotne radosti su sudionici prihvatili projekt i aktivirali se.

Izložba "Kretaivni u starosti" plod je starijih od 60 godina. Izložba se otvara u utorak, 11. 12. 2012. godine u velikoj dvorani Hrvatskog centra, Rüsterstr 5, 60325 Frankfurt am Main. Posjetiti se može svaki dan od 15.00 do 18.00 sati. Završetak izložbe je u petak 14. 12. 2012. godine

Prije dvije godine počeo je zajednički projekt "Posjet starijim migrantima" Caritasverbanda e.V. i Hrvatske katoličke župe Frankfurt am Main. Izložba je vrhunac tog projekta, a pokazuje nam koliko različitih sposobnosti imaju autori djela.

Pretraživanje

Idi na vrh