Facebook

Hodočašće u Marienthal

 
 

Na Duhovski ponedjeljak  je naše tradicionalno hodočašće u Marienthal sa svim vjernicima Hrvatskih katoličkih Župa ove naše regije.
Molimo sve hodočasnike koji bi željeli ići autobusom na ovo hodočašće da se prijave u ured naše župe.

Hodočašće u Lurd

 

 

Polazak je u srijedu prije blagdana Uzašašća navečer u 18.00 sati, a povratak subotu u toku dana.  Molimo sve hodočasnike da se prijave u naš župni ured.

Gospe Lurdska, moli za nas!

Lurd 22

Dragi hodočasnici, prvi bus sa 50 mjesta je popunjen. Ukoliko se nađe do 22.4. još 35 osoba koji žele ići otvorit ćemo drugi bus

(na listi čekanja već ima 7). Tko ima dakle još interes neka nas ne zove već samo pošalje e mail na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. sa njihovim imenima i prezimenom, adresom, kontakt e mail i broj mobitela. Ukoliko do 22.4. bude 35 osoba onda ćemo poslati poziv na plaćanje karticom online i aktivirati sve rezervacije u roku od 24 sata i će se potvrditi detalje putnicima. Hvala!

Pretraživanje

Idi na vrh