Facebook


Razmišljajmo o onome što je dobro pa će i naše riječi i djela biti pozitivna i mudra. Filipljanima 4,8 (JB) Uostalom, braćo, što je god istinito, što god časno, što god pravedno, što god čisto, što god ljubazno, što god hvalevrijedno; je li što krepost, je li što pohvala – to nek vam je na srcu!
Dopustimo da u nama vlada Kristov um. Filipljanima 2,5 (JB) - Neka u vama bude isto mišljenje kao i u Kristu Isusu.
Predraga braćo i sestre ovom akcijom na našoj stranici želimo svakoga koji nas prati potaknuti na čitanje Svetog Pisma – Biblije, Riječi Božje. Da čitajući je o njoj promišljamo i promišljajući o njoj da je utjelovljujemo u svoja dobra djela. Jedino tako slijedimo Isusa Krista, živoga Boga, i trudeći se strpljivo u ljubavi odnositi se prema drugima, da po Duhu Svetom zavrijedimo vječno zajedništvo s Ocem nebeskim.
Cilj ove akcije je, da svatko koji se uključi u nju, kroz sljedeću godinu dana pročita cijelu Bibliju, da uz tekstove Staroga zavjeta, preko Psalama i Novog zavjeta svatko uoči putokaz u ovozemaljskom putu prema vječnom Spasenju!
Svaki mjesec ćemo donijeti tablicu, koja nam govori, što čitati koji dan…
Za cijelu akciju potrebno je imati malo dobre volje i Bibliju!!! Za tablicu kliknite ovdje

Pretraživanje

Idi na vrh