Facebook

Koncert je započeo u 18 sati. Zbog velikog broja svirača, koncert je podijeljen u dva dijela; u prvom dijelu je nastupilo 15 izvođača, nakon čega je uslijedila pauza. U pauzi svaki posjetitelj se mogao, kroz ugodni razgovor i druženje, poslužiti kavom, sokom i kolačima koje su pripremile brižne majke. Nakon polusatne pauze nastupila su i ostala djeca.
Zaključnim pozdravom župnika i podjelom prigodnih poklona svakom natjecatelju završili smo koncert zajedničkom fotografijom.
Svaki sudionik je na poklon, kao uspomenu za današnji nastup, dobio mali jedrenjak na kojem je pisalo“Dječji koncert, 31.5.2015. Frankfurt/M“ sa njihovim imenom. Sa željom da uspješno plove glazbenim vodama i da opet doplove i dogodine! Jer bilo je lijepo, svečano i veličanstveno, na zadovoljstvo svih prisutnih!

Pretraživanje

Idi na vrh