Facebook

Već dugi niz godina  u Hrvatskoj Katoličkoj Župi Frankfurt organizira se jednom godišnje Dječji koncert, na kojem nastupa sve više djece. Ove godine je organiziran 31. 5.  Na tom Dječjem koncertu je nastupilo 27 djece sa različitim skladbama, popularnim i klasičnim! Svoje dobro uvježbane skladbe su izveli pred prepunom dvoranom, svojih najmilijih u velikoj dvorani hrvatskog centra.
Koncert je započeo u 18 sati. Zbog velikog broja svirača, koncert je podijeljen u dva dijela; u prvom dijelu je nastupilo 15 izvođača, nakon čega je uslijedila pauza. U pauzi svaki posjetitelj se mogao, kroz ugodni razgovor i druženje, poslužiti kavom, sokom i kolačima koje su pripremile brižne majke. Nakon polusatne pauze nastupila su i ostala djeca.
Zaključnim pozdravom župnika i podjelom prigodnih poklona svakom natjecatelju završili smo koncert zajedničkom fotografijom.
Svaki sudionik je na poklon, kao uspomenu za današnji nastup, dobio mali jedrenjak na kojem je pisalo“Dječji koncert, 31.5.2015. Frankfurt/M“ sa njihovim imenom. Sa željom da uspješno plove glazbenim vodama i da opet doplove i dogodine! Jer bilo je lijepo, svečano i veličanstveno, na zadovoljstvo svih prisutnih!

Pretraživanje

Idi na vrh