Facebook

U hrvatskoj katoličkoj župi Frankfurt od 2. do 4. listopada održana je duhovna obnova „Bog moj i sve moje“ koju je vodio salezijanac don Damir Stojić, a glazbeno animirao Petar Buljan i Lucija Pekić članovi karizmatske zajednice Božja pobjeda. Zbog epidemioloških mjera, koje su i dalje na snazi, trodnevna duhovna obnova u čast svetkovine sv. Franje Asiškog održana je u crkvi sv. Ante i bila je podijeljena u šest grupa.

Za sve grupe kroz svoje propovijedi don Damir je govorio vjernicima jednostavno i životno, kroz osobno svjedočanstvo i svjedočanstvo susreta s drugima tijekom svoga života. Kroz svaku grupu don Damir je nastojao poslati određenu poruku kako bi u vjernicima probudio vjeru i snagu za sve izazove kojima se svakodnevno susreću. Cijela duhovna obnova za sve one koji nisu mogli doći mogla se pratiti preko live stram youtube kanala naše župe. U nedjelju, zadnji dan duhovne obnove, don Damir je predslavio sv. mise u crkvi sv. Alberta i u katedrali sv. Bartolomeja, dok su Petar i Ana animirali pjevanje na misi za mlade u Deutschorden. Kao župa Bogu smo neizmjerno zahvalni što se ovaj susret dogodio unatoč svim mjerama koje su i dalje na snazi. Zahvaljujemo našim fratrima i časnim sestrama, svim župljanima koji su i ovaj put sebe nesebično darovali kako bi ovaj susret prošao u najboljem redu. Za sve one koji žele poslušati i vidjeti kako je bilo na duhovnoj obnovi ovdje imate link od youtube kanala naše župe.
https://www.youtube.com/channel/UCS0U95ZQQ8eGMUbN3btdhwQ
Mi jos uvijek prebiremo u svome srcu sve što smo čuli i primili, a djelić duhovne obnove pogledajte na fotografijama.

Pretraživanje

Idi na vrh