Facebook

Datum slavlja Sv. Potvrde

20. 06. 2015. u Katedrali sv. Bartolomeja

Potrebno za Sv. Potvrdu

KRIZMANIK/ICA

  • potvrda o sakramentu krštenja (ako nije kršten/a u našoj župi)
  • redovito pohađanje vjeronauka
  • redovito pohađanje sv. Mise

KUM/A

  • Potvrda za kumstvo (potvrda o primljenoj svetoj Krizmi)
  • Ukoliko je vjenčan/udana mora biti Crkveno vjenčanje
  • dostaviti potvrdu najkasnije mjesec dana prje slavlja sv. Potvrde

Kristina Babić, Fran Bačić- Toplek, Katarina Badrov, Hrvoje Barišić, Elena Bešlić, Helena Bešlić, Matea Bešlić, Sofia Bijelonjić, David Bolotin, Martin Božić, Antonia Budimir, Ivan Čondić, Antony-Nikolas Čudina, Anđa Ćorić, Stipan Ćorić, Katarina Ćošković, Valentina Ćošković, Sabrina Ćurić, Dino Dokoza, Julia Dragun, Sandra Ević, Antonia Ferenčak, Leticia Fijački, Mariana Filipović, Mirko Gabriel Gelo, Franciska Gačić, Laura Gammaro, Antonia Granić, Katarina Granić, Mate Grizelj, Lea Ivanković, Ivan Ivanović,

Dora Ivona Puđa, Monika Javorović, Marko Jažo, Julija Jelena Barišić, Dominik Josić, Antonio Jozić, David Julian Vidović, Antonio Jurić, Gloria Jurić, Julia Katarina Dojder, Anto Katić, Ivan Kemenc, Helena Kipčić, Ana Kiseli, Stipe Knez, Antonio Knezović, Valentina Kos, Martea Kraljević, Dominik Krezo, Tomislav Kujundžić-Lujan, Angelina Kuliš, Bruno Kuliš, Irena Laljek, Ružica Lovrić, Kristina Lubina, Marko Lučić, Anto Lukačević, Milka Majski, Ivona Maleš, Sara Maleš, Mario Mandić, Matea Mandić, Antonio Marasović, Keiana Maria Williams, Laura Marie Dojder, Marko Mateo Volić, Robert Matić, Jessica Meštrović, Tea Michelle Marić, Denis Mihaljević, Anna-Maria Miklaušić, Marion Miklaušić, Klara Mikloška, Marina Nedić, Nino Obreht, Patrik Pajska, Helena Pandžić, Luka Pandžić, Andjelko Pavić, Natali Pavić, Ana-Maria Pehar, Kristijan Pejić, Ante Peko, Stjepan Perić, Kristian Perišić, Pejo Petrović, Robert Petrović, Robert Petrović, Lisa-Marie Pirnić, Mate Polunić, Anna Propadalo, Ante Pušić, Vanessa Sabljić, Nikolina Stojak, Toni Šandrk, Danijela Šetka, Tomislav Šimunac, Stijepan Šovakov, Nikola Tabak, Niko Teržić,  Philipp Topić, Petar-Daniel Toplek, Manuela Valentić, Ivona Vuko, Daniel Vuković, Mateo Zovko, Anna Župić.

Svim krizmanicima iskrene čestitke!

Pretraživanje

Idi na vrh