Facebook

Redoviti susreti Trećeg franjevačkog svjetovnog reda su 1. i 3. subota u mjesecu.

U Hrvatska Katoličkoj Misiji Frankfurt svečano je proslavljena svetkovina Svetog našeg Oca Franje.
Naime, HKM Frankfurt/M organizirala je 3. listopada je organizirala – preminuće Serafskog oca Franje, koje je bilo nakon svečane svete mise u 18:30 sati u crkvi Sv. Ante, koju je predvodio fra Željko Ćurković.
Prije svete mise upriličen je scenski prikaz iz života svetoga Franje – obraćenje, koju su pripremili vjeroučenici, a popratio ih je, franjevačkim pjesmama, dječji zbori pod ravnanjem sestre Pavlimire.
Na ovo svečano slavlje odazvali su se i svećenici okolnih misija i veliki broj vjernika.

Nakon programa i obreda u crkvi sv. Ante, svi franjevci, franjevke, svećenici, trećoredci i framaši pozvani su na domjenak u hrvatski centar!
Sutradan na samu svetkovinu 4. Listopada, u 19 sati, bila je svečana sveta misa s večernjom  molitvom u misijskoj kapeli!

Fotogalerija

Pretraživanje

Idi na vrh