4. 12. 2017. imali su adventsku proslavu na kojoj su ih razveselili najmanji. Iza kratkog pozdrava, kojeg je uputio župnik fra Željko, troje vjeroučenika je izvelo scenski prikaz „Božji tragovi“ u kojem upućuju na vidljivog Boga u njegovim tragovima, a to su njegova stvorenja. Scenski prikaz je s toga poticajan posebno u ovo vrijeme adventa kada se pripremamo za susret sa Bogom utjelovljenim u naše ljudsko tijelo, na njegovu najvidljiviju prisutnost u Isusu Kristu. Naglasak na vrijeme adventa posebno su dala djeca našega dječjeg zbora koji su otpjevali četiri pjesme: „Ide zima“, „Pahuljice“, Božićni san“ i „sv. Nikoli – ručice nam daj“.
Daljnje druženje je prošlo je u ugodnom raspoloženju, koje je krasilo pjevanje Adventskih pjesama, koje je opet završilo na najljepši način – svetom misom!

Pretraživanje

Idi na vrh