Facebook

S nama su bili tako Jakov, Petar, Ivan, Luka, Ana i Katarina, a doma su ostali još Branko, Željko, Karolina, Marija, Mihael, Marko, Matej, Marta, Samuel i Emanuel. Oni su nas zabavljali svojim izvedbama što crkvenih što domaćih popularnih pjesama. A na početku je njihova majka kao prava mjka ohrabrila sve prisutne svojim svjedočanstvom o radosti izbora života i darivanja života. Obitelj je i ne tako davno pogodio i požar u kojem su izgubili gotovo sve što su imali. Ali ostalo im je ono najvažnije ljubav i radost u srcu, materijalno dolazi i ovako i onako, kako dođe tako zna i propasti ali bez ljubavi propade čovječanstvo.

Sutra je obitelj Vukašinović svirala i pjevala na svetim misama u sv. Alberta i u Katedrali, te je majka Ružica iznijela svoje svjedočanstvo o tome što znači biti majka tolikoj djeci, koliko veselja i koliko truda iziskuje taj poziv, ali nikad umora i nikad žalosti. Pa neka ih dobri Bog blagoslovi, do neke druge prilike.

 

Pretraživanje

Idi na vrh